SOFATH

Infolinia: 501 722 144

ALTERMA

Zapewnimy ciepło twojemu domowi...

Ciepła woda użytkowa

Ciepła woda najniższym kosztem!

MI 134 - Niezależna pompa ciepła do ciepłej wody.

MI 134 jest niezależną pompą ciepła do c.w.u mogącą współpracować z wybranymi zasobnikami ciepłej wody produkcji Sofath.

Ciepła woda jest wytwarzana w całości i podczas całego roku. MI 134 pobiera energię nagromadzoną w gruncie (z poziomego wymiennika o powierzchni 30 m2). Moc pompy jest wystarczająca dla zasobnika o pojemności do 300 litrów.

BECT - Zintegrowana pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej (powietrze/woda)

Typoszereg kompaktowych, powietrznych pomp ciepła do c.w.u. – BECT występuje w dwóch wersjach: 200l I 270l I składa się z trzech głównych elementów:

Powietrzny wymiennik ciepła – odzyskuje on energię cieplną zgromadzoną w powietrzu. Energia ta po transformacji do wyższej temperatury oddawana jest do c.w.u. celem jej podgrzania. Miedziany wymiennik znajduje się w górnej części urządzenia.

Pompa ciepła o mocy 1700 W zainstalowana w górnej części urządzenia. Pobiera ona ciepło z powietrza zewnętrznego ( w przypadku zainstalowania pompy w pomieszczeniu technicznym pobiera powietrze kanałem, przez ścianę budynku) lub z powietrza wewnątrz budynku (z pomieszczenia nieogrzewanego – piwnica, garaż) Powietrze, z którego pompa odebrała ciepło można dodatkowo wykorzystać do schłodzenia spiżarni lub piwniczki z winami

Zasobnik c.w.u. o pojemności 200l lub 270l

Pompa i wymiennik umieszczone pod wspólną obudową na zasobniku c.w.u, zapewniają wystarczającą ilość wody dla przeciętnego domu jednorodzinnego.

Dodatkowo zasobnik wyposażony jest w 2,4 kW grzałkę elektryczną.

do góry

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się naszymi realizacjami instalacji pomp ciepła.

więcej

Copyright © 2012 pompysofath.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.